Kredytowy zawrót głowy

Marzenia marzeniami, ale skąd wziąć na to wszystko fundusze? Na szczęście żyjemy w czasach, gdzie kredyt gotówkowy w banku dostępny jest dla nas niemal od ręki. Reklamy telewizyjne wprost zasypują nas wszelkiego rodzaju ofertami, rodzime i zagraniczne gwiazdy przekonują nas z ekranu o wyjątkowości oferty reprezentowanej przez nich placówki. Jednak jak wiadomo, niemal zawsze w tego typu spotach musi być jakiś haczyk. Dlatego zamiast "ślepo" wierzyć w zapewniania pana z telewizora, że tylko jego bank oferuje tak korzystne warunki kredytowe, najlepiej przekonać się o tym samemu, szperając trochę w Internecie, gdzie na różnych forach tematycznych, możemy znaleźć interesujące nas informacje. Dobrym wyborem jest również skorzystanie z tak zwanych porównywarek kredytowych, które mają na celu poinformowanie nas o najkorzystniejszej dla nas w danej chwili ofercie, jedną z nich znajdziesz pod adresem portalbankowy.info.

Banki rozdają kasę! Jedną z wielu interesujących propozycji jest na pewno ta, wprowadzona przez jednego z liderów na rodzimym rynku finansowym. Oferta kredytu do 50 tysięcy złotych bez zabezpieczeń na okres do 5 lat, po wcześniejszym złożeniu wniosku przez Internet, za co płacimy 50% niższą prowizję.

Kolejny za to proponuje bardzo niskie raty, do 150 tysięcy złotych bez poręczycieli, natomiast jeżeli interesuje nas niższa kwota kredytu (do 10 tysięcy złotych), nie potrzebujemy żadnych zaświadczeń, by ją dostać.

Bardzo ciekawa może wydawać się również oferta kolejnego z banków- oferuje on kredyt gotówkowy również na konsolidację dotychczasowych zobowiązań, oprocentowanie do 7,90% oraz możliwość rozłożenia rat na 72 miesiące.

Decyzja należy do nas Cała gama dostępnych opcji dostępna jest zarówno w Internecie jak i bezpośrednio w placówkach bankowych. Bez większego problemu możemy porównać aktualne oferty dzięki tak zwanym porównywarkom kredytowym i wybrać najodpowiedniejszą dla nas opcję.

Pieniądze możemy otrzymać w zasadzie na każdy cel- czy to remont mieszkania lub kupno samochodu, czy też egzotyczne wakacje w ciepłych krajach. Ważne jednak, by wybrać najtańszy kredyt gotówkowy spośród tych dostępnych na rynku.

Egzotyczne wakacje pod palmami, nowy samochód, komplet wypoczynkowy do salonu a może nowe mieszkanie? Eksperci finansowi dopasują wszystkie możliwe parametry takie jak okres spłaty kredytu czy wysokość raty. Poinformują o wszystkich „za i przeciw” interesującej nas oferty, jak również pomogą w negocjacjach z bankiem czy przeprowadzą przez wszystkie, niezbędne formalności- od wyboru produktu, aż po sfinalizowanie umowy.

Kalkulatory kredytowe Jeśli jednak nie do końca ufamy ekspertom w placówkach stacjonarnych, możemy na własną rękę sprawdzić interesujące nas oferty za pomocą dostępnych online kalkulatorów kredytowych. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie do końca ufają konsultantom. Warto pamiętać, aby przy wyborze odpowiedniego kredytu, kierować się pięcioma prostymi zasadami. Po pierwsze ustalić z bankiem wysokość raty, którą będziemy w stanie spłacać w miesięcznym odstępie czasu. Warto również wziąć pod uwagę wysokość RRSO, które odzwierciedla całkowity koszt zaciągniętego kredytu. Trzeba również wybrać rodzaj rat. Zawsze należy dokładnie czytać umowę, choćby ilość zawartych w niej stron przerażała. Unikniemy dzięki temu przykrym niespodziankom podczas spłaty. Pamiętajmy, że zawsze mamy możliwość odstąpienia od umowy, pod warunkiem że zrobimy to w ciągu 14 dni od czasu podpisania dokumentów kredytowych.

They posted on the same topic

Trackback URL : http://www.wybieramy-kredyt.pl/index.php?trackback/9

This post's comments feed